o nas

Firma TEKOpro sp. z o.o. zajmuje się doradztwem i sprzedażą urządzeń do procesów recyklingu. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielstwem niemieckich producentów na terenie Polski: WEIMA Maschinenbau GmbH, Spaleck GmbH & Co. KG, Westeria Foerdertechnik GmbH.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie doboru i użytkowania maszyn do mechanicznej obróbki odpadów komunalnych, przemysłowych i wielkogabarytowych w tym przygotowania wysokiej jakości paliw alternatywnych, a także urządzeń do przemysłowego niszczenia danych. Oferujemy niezależne doradztwo i pomagamy skonfirgurować kompleksowe rozwiązania zaspokajające potrzeby każdego Klienta.

Jeżeli szukacie Państwo specyficznych rozwiązań, które umożliwią przetworzenie odpadów, odzysk czy też recykling i macie już wybrane rozwiązanie, ale szukacie dodatkowej informacji lub nie jesteście pewni co do słuszności wyboru, to nasza pomoc będzie w sam raz! Dzięki wieloleteniemu doświadczeniu możemy pomóc w doborze urządzeń i maszyn nawet jeżeli nie znajdują się one w naszej ofercie. Pamiętajmy, że od trafnych decyzji i dobrych inwestycji zależy przyszłość przedsięwzięcia a czasem i całego przedsiębiorstwa - warto się więc upewnić dwa razy.

Bardzo często zdarza się, że przy zakupie jednego urządzenia, niezależnie czy jest to rozdrabniacz, brykieciarka, przesiewacz czy separator - potrzebujemy skonfigurować odbiór i podawanie materiału lub też zaprojektować cały ciąg technologiczny. W takiej sytuacji możemy pomóc w doborze taśmociągów, podajników, odciągów powietrznych, filtrów czy silosów a nawet zaprojektować kompletne rozwiązanie. Zdając sobie sprawę z wagi dobrych długoterminowych relacji pomiędzy nami a naszymi Klientami i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów, chcemy dostarczyć Klientom pełny pakiet informacji nie opierając się tylko na oferowanych przez nas produktach, ale na całej posiadanej przez nas wiedzy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować rzetelną pomoc w dziedzinach rozdrabniania wszelkich materiałów, brykietowaniu, przesiewaniu, separacji, transporcie pneumatycznym i mechanicznym, konfigurowaniu pełnych linii obróbki wszelkich rodzajów odpadów oraz pomoc we wszelkich kwestiach dotyczących obowiązków przedsiębiorców w zakresie ochrony środowiska. Nasze doświadczenie oparte na wielu działających i różnorodnych aplikacjach pozwala zaproponować rozwiązanie optymalnie łączące oczekiwania i możliwości Klienta.

Zapraszamy do sprawdzenia, czy nasza pomoc będzie przydatna - to nic nie kosztuje!
Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do zapoznania się z ofertą!