recykling tworzyw

Tworzywa sztuczne są bardzo różnorodną grupą materiałów. Znajdziemy w niej twarde struktury polimerowych jak i bardzo wytrzymałych materiałów high-tech, czy kompozyty i laminaty. Skuteczne rodrabnianie wymaga wiedzy zbudowanej na doświadczeniu. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na różnorodne wymagania i potrzeby recyklerów; konfiguracji procesu i wydajności, tworząc optymalne rozwiązanie.
Dedykowane maszyny do tworzyw WEIMA oferują różne typy rotorów, noży i technologii tnących. Są w stanie przetwarzać szeroki zakres żywic, w tym; PE, PP, PVC, PS, PU i PET, a także termoutwardzalne tworzywa sztuczne i elastomery. Nawet wielkogabarytowe elementy, długie rury i kształtowniki, zlepy z tworzywa sztucznego, folie i inne odpady z tworzyw sztucznych, w tym: butelki PET, włókna, laminaty foliowe, zderzaki samochodowe materiały składane, panele podłogowe, pudełka i pojemniki nie są problemem dla rozdrabniaczy WEIMA. Jeżeli masz wątpliwości, czy Twój materiał może zostać rozdrobniony przez nasze maszyny- skontaktuj się z nami. Zaproponujemy właściwe rozwiązanie.

Rozdrabniacze jednowałowe: WLK 4     WLK 4S,6S,10     WLK 13,15,18,20     WLK 800,1000,1500,2000     WLK J,SJ     SPIDER     WKS

Rozdrabniacze czterowałowe:  ZM

Młyny domielające:  WSM