serwis

Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe dla oferowanych produktów. Nasza firma jako jedyna w Polsce oferuje usługi wykonywane przez oficjalnych serwisantów firm: WEIMA Maschinenbau GmbH Spaleck GmbH & Co. KG i Westeria Foerdertechnik GmbH. Serwisanci wykonujący prace serwisowe są wyszkolonymi pracownikami, zaopatrzonymi w najważniejsze narzędzia, które umożliwiają wykonanie większości prac serwisowych. Producenci gwarantują ich kompetencje oraz jakość wykonywanych przez nich usług.

W zakresie usług serwisowych oferujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, remonty, przeglądy, szkolenia z obsługi i eksploatacji maszyn. Wieloletnie doświadczenie nabyte przy różnorodnych aplikacjach sprzedawanych urządzeń, pozwala nam doradzać Klientom w sprawach optymalnej eksploatacji i znajdować skuteczne rozwiązania w sytuacjach problemowych, co umożliwia długie i komfortowe użytkowanie.

Oferujemy też pełną gamę oryginalnych części eksploatacyjnych i zamiennych, które dostarczamy bezpośrednio z magazynów Producentów w Niemczech.

Zachęcamy do skorzystania z naszego profesjonalnego serwisu.